Już Wkrótce kolejne części
Jesień
Lato
Jesień
Zima

Witaj na stronie Akademii Umysłu Junior

Mam na imię Tabi i jestem przyjacielem najmłodszych w niesamowitym świecie Akademii Umysłu JUNIOR, pełnym wspaniałej zabawy i przyjemnej nauki.

W każdym programie czeka Cię świetna zabawa,
a przy okazji ćwiczenie pamięci i koncentracji.

Już teraz zapraszam do wspólnej zabawy w programach: WIOSNA, LATO, JESIEŃ oraz ZIMA; każde w zupełnie innej scenerii i oprawie muzycznej.

Życzę ciekawej przygodyTabi

Zapisz się na newsletter
 • - źródło: MamaNaZakupach.pl

  (...) W tym przypadku z zabawą poradzi sobie w 100% nawet maluch, który literek nie zna w ogóle. A wszystko dzięki pomocnej sympatycznej tablicy Tabi, która w prosty i rzeczowy sposób prowadzi dziecko przez cały program. Od początku do samego końca. Wyjaśnia, co trzeba zrobić by rozpocząć grę, zakończyć ją, by zmienić ustawienia itp. Do tego, przed każdym z zadań jasno i zrozumiale opisuje, na czym będzie ono polegało.

  czytaj całość

 • - źródło: Kreatywnymokiem.blogspot.com

  (...) Nie spotykanym dodatkiem w grach w Juniorze są ćwiczenia fizyczne!
  Co jakiś czas, pokazane są ćwiczenia jakie trzeba wykonać.

  czytaj całość

 • - źródło: recenzje.wrolimamy.pl

  (...) Jako rodzic – gorąco polecam – jest to przemyślany i starannie stworzony program dla dzieci. Miło, że nasza pociecha uczy się jakby niepostrzeżenie i nauka jest przyjemnym elementem codziennej rozrywki, a nie narzuconym obowiązkiem.

  czytaj całość

 • - źródło: sosrodzice.pl

  (...) Bardzo podobało mi się, że w tę grę może grać kilka osób i każda z nich ma zapisane wyniki swojej pracy. Np. Maja była myszką, ja – świnką. Dzięki tej opcji mogłyśmy porównać swoje osiągnięcia.

  czytaj całość

(...) polecam serię programów edukacyjnych „Akademia Umysłu JUNIOR”, zarówno nauczycielom i wychowawcom, dla których będą stanowiły cenną pomoc dydaktyczną, jak i rodzicom i opiekunom, pragnącym stymulować rozwój poznawczy własnych dzieci.

dr Anna M. Ziółkowska
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Akademia Umysłu JUNIOR zdobyła Wyróżnienie