Już Wkrótce kolejne części
Jesień
Lato
Jesień
Zima

Witaj na stronie Akademii Umysłu Junior

Mam na imię Tabi i jestem przyjacielem najmłodszych w niesamowitym świecie Akademii Umysłu JUNIOR, pełnym wspaniałej zabawy i przyjemnej nauki.

W każdym programie czeka Cię świetna zabawa,
a przy okazji ćwiczenie pamięci i koncentracji.

Już teraz zapraszam do wspólnej zabawy w programach: WIOSNA, LATO, JESIEŃ oraz ZIMA; każde w zupełnie innej scenerii i oprawie muzycznej.

Życzę ciekawej przygodyTabi

Zapisz się na newsletter
 • - źródło: MamaNaZakupach.pl

  (...) W tym przypadku z zabawą poradzi sobie w 100% nawet maluch, który literek nie zna w ogóle. A wszystko dzięki pomocnej sympatycznej tablicy Tabi, która w prosty i rzeczowy sposób prowadzi dziecko przez cały program. Od początku do samego końca. Wyjaśnia, co trzeba zrobić by rozpocząć grę, zakończyć ją, by zmienić ustawienia itp. Do tego, przed każdym z zadań jasno i zrozumiale opisuje, na czym będzie ono polegało.

  czytaj całość

 • - źródło: Kreatywnymokiem.blogspot.com

  (...) Nie spotykanym dodatkiem w grach w Juniorze są ćwiczenia fizyczne!
  Co jakiś czas, pokazane są ćwiczenia jakie trzeba wykonać.

  czytaj całość

 • - źródło: recenzje.wrolimamy.pl

  (...) Jako rodzic – gorąco polecam – jest to przemyślany i starannie stworzony program dla dzieci. Miło, że nasza pociecha uczy się jakby niepostrzeżenie i nauka jest przyjemnym elementem codziennej rozrywki, a nie narzuconym obowiązkiem.

  czytaj całość

 • - źródło: sosrodzice.pl

  (...) Bardzo podobało mi się, że w tę grę może grać kilka osób i każda z nich ma zapisane wyniki swojej pracy. Np. Maja była myszką, ja – świnką. Dzięki tej opcji mogłyśmy porównać swoje osiągnięcia.

  czytaj całość

Moduł „Lato” może być wykorzystywany przez dzieci z trudnościami w nauce, pomagając im przezwyciężyć braki, poprzez stymulowanie rozwoju określonych umiejętności. Będzie jednak również skuteczną pomocą naukową dla dzieci wybitnie uzdolnionych, które dzięki (…) mogą doskonalić wybrane zdolności poznawcze.

dr Anna M. Ziółkowska
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Akademia Umysłu JUNIOR zdobyła Wyróżnienie